חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

אחסון אתרים

איך בוחרים חברת אירוח אתרי אינטרנט ?

כל אתר אינטרנט מאוחסן על גבי שרת, פעולת האחסון מכונה אירוח. השרת המארח הוא השרת עליו נמצא קוד האתר וכל האינפורמציה המרכיבה את האתר. בחירת חברת אחסון חשובה מאוד, חברת אחסון איכותית תבטיח לכם מינימום תקלות באתר, מהירות עליית אתר גבוהה ואבטחה טובה לאתר שלכם. איך מוצאים חברת אחסון אתרים? איך בוחרים חברת אירוח אתרי אינטרנט?

המידע באדיבות: אחסון אתרים – EvolutionVip

היכן מחפשים חברת אירוח אתרי אינטרנט ?

הדרך הפשוטה ביותר למצוא חברת אירוח אתרי אינטרנט היא כמובן דרך האינטרנט. חיפוש פשוט במנוע החיפוש האהוב עליכם יביא אתכם לרשימה של עשרות חברות כאלו בארץ ועשרות אלפי חברות בחו"ל.

לפי אילו קריטריונים בוחרים חברת אחסון אתרים?

אמינות – רצוי לבחור חברה שקיימת בשוק תקופה לא מבוטלת כדי להימנע מיצירת התקשרות עם חברה לא אמינה. מומלץ מאוד לחפש את שם החברה ולבדוק מה דעת הקהל על החברה ברשת. אם לא מצאתם אזכור לשם החברה באף מקום יש להתייחס לכך בחשדנות.

שירות ותמיכה טכנית – כידוע, חבילת אחסון אתרים מגיעה עם תמיכה טכנית וגישה לשירות הלקוחות של החברה. חשוב מאוד לוודא שהחברה זמינה 24/7 ללא יוצא מן הכלל, לא רק שירות הלקוחות אלאל גם התמיכה הטכנית של החברה. זכרו, אתר אינטרנט שלא זמין לגולשים במשך כמה שעות עשוי לאבד מן המומנטום שלו ברשת.

גודל חבילת אירוח אתרי אינטרנט – יש לבחון כמה וכמה חבילות אחסון לפני שבוחרים את החבילה המתאימה ביותר עבורכם. חברות שונות יכולות להציע חבילות דומות מאוד או אפילו זהות במחירים מגוונים מאוד. אם אתם נתקלים במחיר זול במיוחד בדקו היטב אם יש סיבה לכך, למשל מהירות תעבורה נמוכה באתר או מיעוט תיבות דואר וכו'.

אחסון אתר בארץ או בחו"ל – קריטריון נוסף שישי לתת עליו את הדעת הוא חברות ישראליות מול חברות בחו"ל. אם האתר שלכם מיועד לישראלים מומלץ להעדיף שרת שנמצא בארץ עבור אירוח אתרי אינטרנט בבעלותכם. שרת בארץ יגיב מהר יותר לגולשים ישראלים. כמו כן, ישנה חשיבות מבחינת קידום האתר במנועי חיפוש מכיוון שמנוע החיפוש מזהה את מיקום השרת.

מה ההבדל בין אחסון ווינדוס לאחסון לינוקס?
שרתי אחסון ווינדוס ולינוקס הם שרתים שמשמשים לאחסון אתרים. ניתן לרכוש שרתים על פי גודל ובהתאם לצרכי האתר. ההבדל בין שני השרתים הוא במפרט הטכני שהם מציעים ובאופן העבודה שלהם. אחסון לינוקס הוא שרת שמבוסס על מערכת קוד פתוח ואילו שרת ווינדוס מבוסס על מערכת קוד סגור, כלומר ניאלץ להשתמש בכלים ששייכים למיקרוסופט כשנרכוש שירותי אחסון ווינדוס.
שרת לינוקס הוא שרת שמיועד לאתרים אשר נכתבו בשפות תכנות PHP, JAVA, PERL, ושמסד הנתונים שלהם הוא MYSQL , ואילו שרת ווינדוס הוא שרת אשר מותאם לאתרים אשר נכתבו בשפות תכנות ASP, NET, וכן עבור אתרים שמשתמשים במסדי נתונים של מיקרוסופט, כמו SQL .
שרת ווינדוס מתאים לאתרים גדולים שזקוקים לשירותים ותוכנות מתקדמות ואילו שרת לינוקס מיועד לאתרים שמתאימים גם לשרת שיתופי או וירטואלי.
שרת ווינדוס יקר יותר משרת לינוקס. שרת לינוקס מתאים יותר לבעלי ניסיון וידע בתפעול אתרים, ואילו שרת ווינדוס מתאים גם לחסרי ידע, היות והשרתים פשוטים לתפעול.

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר