חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

כל מה שרציתם לדעת על מערכות מחשוב לעסקים

בעידן המודרני עסקים ומנהליהם אינם יכולים להשקיע זמן רב בהתעסקות עם ענייני אדמיניסטרציה למיניהם. מאחר וארגונים רבים אינם מסתפקים בשירותיה של מזכירה אחת או שמעוניינים לקבל שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, מערכות מחשוב לעסקים במיקור חוץ או בשירותים מקצועיים הופכות להיות מוצר יותר ויותר מבוקש.

בין שירותי מערכות מחשוב לעסקים נהנים בתי עסק רבים משירותים של תחזוקה מונעת תקלות, שירותי ניטור מתקדמים, שירותי פיתוח תוכנה, שירותי IT, מחשוב ענן וניהול בסיסים. שירותים אלו הופכים כל משרד עסקי לנותן שירות ברמה הגבוהה והעדכנית ביותר שישנה. אין ספק כי תודות לשירותים הממוחשבים כל עסק יכול להמריא וליהנות מארגון ברמה הגבוהה ביותר. בין השירותים הניתנים במסגרת מערכות מחשוב לעסקים ניתן למצוא מגוון אפשרויות יעילות:

שירותי IT

מגוון שירותי תכנון והקמה, תפעול והרצה של מערכות המחשוב העסקיות באשר הן. שירותי IT הם למעשה שירותים טכניים המאפשרים למשתמשי המחשב לעבוד בצורהנוחה ונגישה, מהירה ובטוחה. שירותים אלו הופכים כל ארגון לפעיל בקדמת הטכנולוגיה וברמת היעילות המקסימלית, בעידן בו כל דקה יכולה לקדם את העסק או להשאיר אותו במקום. באמצעות שירותי ה IT  יכול הארגון ליהנות מזיהוי צרכים ספציפיים והתאמת פתרונות אולטימטיביים בתחומי חומרה ואבטחה, תקשורת ומערכות מידע, רמת תחזוקה ועוד.

מרכז תמיכה HELPDESK

מרכז התמיכה מיועד לעובדים וליצירת מערך עבודה שוטף ויעיל. מערך זה כולל שירותים של מתן סיוע והדרכה בכל טעות או תקלה המתרחשת במהלך יום העבודה, שירותי פתיחת קריאת שירות באמצעות אימייל, טיפול בקריאות שירות לפי צרכי הלקוח ובית העסק, מתן סיוע באמצעות התחברות מרחוק למחשב, תיעוד הידע והמידע באמצעות תיקיות מנוהלות ומסודרות, ניטור קריאות השירות במערכת להבטחחת טיפול ראוי ועוד.

שירותי מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן מאפשרים לעסקים קטנים ליהנות ממערכות מחשוב מתקדמות בעלות חודשית קבועה ונמוכה המתאימה להיקף העסקים של החברה. שירותי הענן מבטיחים זמינות מרבית של בית העסק ללקוח בשל זמינות המחשוב והמערכות השונות לבית העסק. בין מגוון פתרונות הענן המוצעים לכל בית עסק ניתן למצוא שירותים של שירותי דואר, שירותים וירטואליים כגון חוות שרתים ושירותי אינטרנט מתקדמים, שירותי אבטחת דואר ואנטי וירוס בענן ועוד.

מערכות מידע ופיתוח תוכנה

מערכות מידע מתקדמות ופתרונות תוכנה ייחודיים הופכים כל בית עסק למתפקד ברמה המתקדמת ביותר. החל מהבנת הצרכים העסקיים של כל חברה ועד להטמעה מוצלחת של מערכת מידע מותאמת.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר