חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

מה חשוב יותר: התוכנה או החומרה?

השקתם את התוכנה הלוהטת ביותר אך היא אינה מתכתבת עם החומרה שבידי מרבית הלקוחות,וכעת מתחיל גל גל נטישה המוני. מה ניתן לעשות בכדי למנוע מצב זה? תשובות בכתבה.

לפני הכל: חומרה איכותית

מרבית המוצרים שאנו מחזיקים (בגד, כלי מטבח ואפילו רהיטים)נושאים תווית "מיוצר בסין". לרוב עובדה זו סתמית, ועם זאת, ישנה תפיסה קולקטיבית שמוצרים מסין אינם איכותיים. לכן, כשחברה מוציאה לשוק מוצר חדש היא רוצה להתרחק מרושם זה, ולמתג את המוצר שלה כאיכותי ויוקרתי.

מכאן לעולם ההיי טק והנטייה לעשות שימוש בחומרה פשוטה ולא איכותית בכדי לחסוך בעלויות. נטילת סיכון זה עלולה לגרום לכך שהפעלת המוצר תלווה בתקלות והלקוחות יישארו עם טעם רע.במקרה זה גם אם התוכנה ששיווקתם נפלאה ומיוחדת, רבים לא יוכלו ליהנות ממנה.

יתרה מכך, מכוון שהדבר שמרגיז לקוחות יותר מכל הוא בזבוז כסף, הרי שבמידה ויאלצו לרכוש חומרה חדשה שתתאים לתוכנה שלכם – אתם צפויים לטלפונים צורמים במקרה הטוב, ולנטישה המונית במקרה הרע.ולא רק זה, שיווק מוצר תקול יגרום לכם להיתפס כבלתי אמינים והנזק הכבד ילווה אתכם חודשים קדימה.

אז מה עושים בכדי לוודא שהמוצר שלכם תקין ואיכותי?

כפי שתיקון מחשבים דורש טיפול טכנאי מיומן, כך גם הטיפול בחומרה ותוכנה. לשם הבטחת הפקת מוצר איכותי יש לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום. במקרים אלה מומלץ לנטוש את שיטת "עשה זאת בעצמך" ושים מבטחכם בידי נותני שירות מיומנים.

החברות המתמחות בבדיקות חומרה ותוכנה (QA) מסוגלות למנוע בעיות טרם היווצרותן, הווה אומר, לסייע בתהליך החשיבה משלב הרעיון לתוכנה, דרך הדגשים שיש לבצע בעת יצירת התוכנה ועד שיווקה ללקוח העסקי/ פרטי, כאשר התהליך כולו נעשה תוך שימת דגש לחומרה ולהתכתבות בין התוכנה לחומרה.

החברות מעסיקות מהנדסים, אנשי IT, בודקי תוכנה וצוותים שלמים שיקדישו תשומת לב מלאה למוצר שלכם, יבצעו בדיקות שונות בכל שלבי הביצוע ויבדקו גם את חווית המשתמש. שהיא המשימה החשובה שצריכה לעמוד לנגד עינכם.

הצוותים יספקו עצות, ייעוץ והדרכה בכל אחד משלבי התהליך ויסייעו לשפר את המוצר.

לבסוף, חברה מקצועית תסייע לכם לבחור חומרה שתעמוד בתווי התקן המקובלים בשוק ותבטיח שהמוצר שתשווק יהיה תקין, יעיל ואיכותי. כך תוכלו להעניק תעודת אחריות ללקוחות שלכם כשאתם עומדים מאחורי המוצר, ובטוחים שהטלפונים שיתקבלו מהם יכילו רק מחמאות. בהצלחה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר