חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

מערכת דפי נחיתה

מערכת דפי נחיתה הינם חיוניים לכל בעל עסק או שירות. באמצעות דפי נחיתה, אפשר יהיה לקדם ולשווק באופן ספציפי מוצר או שירות, לפנות לקהל יעד פוטנציאלי ולשמש כקמפיין פרסומי ומעלה מודעות. בדרך כלל, דפים אלה יכילו קריאה לפעולה, באופן אשר יגלה לבעל העסק את הגולשים המעוניינים בהמשך קריאה, רכישה או יצירת קשר.

באמצעות מילות מפתח ייעודיות לכל קהל ספציפי, יהיה אפשר לבנות מערכת אשר תקרב את המוצר או השירות לקהל המתאים לה ביותר. צורת פירסום זו, בשונה מצורות הפרסום הישנות יותר, הינה ספציפית, עדכנית ומספקת תוצאות טובות יותר. תוצאות הקמפיין יבואו לידי ביטוי ביחס המרה גבוה, קרי הפיכת גולשים אקראיים אשר נתקלו בתוכן הדפים לרוכשים ומשתמשים פוטנציאליים.

חשיבות דפי נחיתה

 

חשיבותם של דפי הנחיתה על פני דף בית, טוב ככל שיהיה, הוא בכך שהם נגישים יותר ומצליחים יותר להעביר מסרים ברורים, אשר דורשים תגובה מיידית. בדרך כלל אתר הבית יהיה עמוס תכנים מילוליים, ופרטים טכניים על המוצר או השירות עצמו. אתר זה מיועד ללקוחות אשר כבר נשבו בקסמי המותג ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם או לחפש פתרון לבעיה שעלתה. בניגוד לכך, הדפים העצמאיים יהיו מעוטי מלל אך רבי ויזואליזציה.

מיעוט המלל משמש לכך שהגולשים האקראיים, אשר זמנם מועט וסבלנותם קצרה, יוכלו להתרשם מהמוצר ולהיענות לקריאה אשר הוצבה מולם. במקרה זה, הדפים ישמשו לחקירת הגולשים או הקונים הפוטנציאליים, יצירת קשר איתם ואיסוף מידע לגביהם. בכדי שהם ייענו לקריאה, ההמלצה היא לתת להם ערך מוסף כלשהו כמו למשל ספר אלקטרוני, דפי מידע, קופון, הנחה או מתנה כלשהי.

קמפיין פרסומי באמצעות דפי נחיתה

 

בכדי לענות על דרישות קמפיין, יש לעצב ולתכנן מערכת דפי נחיתה, אשר כל אחד מהדפים מיועד לקהל אחר ולמטרה קצת שונה. עיצוב הדפים מבחינה ויזואלית חייב להתאים לצרכי המוצר או השירות, אך גם לקהל היעד. כך למשל שירות אשר מיועד לקהל פנסיונרים יהיה שונה גם במהות ועיצוב הדפים ממוצר מאותו שירות אשר יוצע לקהל יעד צעיר ודינמי יותר. בכדי לתאים את הקמפיין לקהל באופן מיטבי, אפשר לייצר מספר פיילוטים מקדימים אשר ייתנו תוצאות מידיות ויוכלו לענות על ההתלבטויות השונות.

גם מבחינת התאמת מילות המפתח לקהל הגולשים הייעודי, יש לנסות את הדפים במערכות סטטיסטיות אשר יוכלו לגלות לבעל העסק מהיכן מגיעים רוב הגולשים ומה הם מחפשים כאשר הם נתקלים בדפי הנחיתה. סביר להניח כי לאחר שיעוצב הקמפיין הסופי וייקבעו מילות המפתח והעיצוב הטוב ביותר, יחס ההמרה ישתפר ורווחיות העסק תגדל.

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר