חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

עיצוב גרפי כהשפעה על הגולש

על מנת למשוך את עיני הגולשים שלנו להביא אותם לפעולה ממשית, עלינו להיות הרבה יותר מאטרקטיביים בלבד. בעידן בו הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים שלנו נתקלים בפרסומים בכל מקום אליו הם הולכים, עלינו להיות בולטים ומעניינים יותר מגורמים אחרים. כיצד ניתן ליצור אטרקציה ועניין בקרב הגולשים ולמשוך את תשומת ליבם? כיצד ניתן להניע אותם לפעולה ממשית ולגרום להם להיכנס לאתר שלנו, להירשם לניוזלטר, לקנות באתר או לרכוש כרטיס מועדון?
כאן טמון כוחו של המעצב הגרפי והידע הרב שצבר בתוכנות מקצועיות של גרפיקה ממוחשבת. מטרתו של המעצב הגרפי הינה משיכת הגולשים לאתר האינטרנט שלנו והשארתם באתר. האחריות לקידום האתר ולהבאתו לעמוד הראשון של גוגל נחה על מקדם האתרים אולם כדי שלקוח פוטנציאלי או גולש מזדמן אשר הקליק על האופציה הראשונה, השנייה או השביעית בעמוד הראשון של גוגל, ייכנס, יתרשם ויחליט שמדובר באתר שמתאים לו ולצרכיו, יש לעצב את אתר האינטרנט באופן נוח ומזמין, ידידותי למשתמש, פשוט, ברור וענייני.

חשיבות הידע והכישרון של המעצב הגרפי

מעצב גרפי הינו בעל הכשרון הנדרש לעיצוב הגרפי הנדרש לאתר בהתייחס לצבעים המתאימים לו, להיררכיה באתר, לאופן הגלישה בו ואופן הגלילה שבו, המעבר מעמוד אחד לאחר ופרטי יצירת הקשר עם החברה המפרסמת. למעצב הגרפי יש את כל הכלים על מנת להעביר את המסרים הייחודיים המהותיים של המפרסם. באמצעות שימוש בכלים הנכונים ובבחירת האלמנטים העיצוביים המתאימים ניתן ליצור את אתר האינטרנט המושלם לצרכי החברה.
אין ספק כי באמצעות אתר האינטרנט המעוצב שלכם תוכלו להגיע אל הלקוחות הנכונים וליצור את הרושם הדרוש לכם. החשיבות של עיצוב אתר האינטרנט הינה בין האלמנטים הקריטיים ביותר כאשר ברצוננו להגיע אל יותר לקוחות, להגביר את פרסום החברה וליצור יעילות גבוהה יותר בפרסום של האתר, השירותים והמוצרים של החברה.
בכוחו של המעצב הגרפי ליצור את הקשר הבלתי מודע אל תודעתו של הגולש. תוך בחירת הצבעים הנכונים והצורות המתאימות, המיקום המתאים לכל צורה והעיצוב הנכון של הדף, ניתן למשוך אליו יותר ויותר גולשים המגיעים אל האתר ומחפשים אחר מוצר או שירות מסוים. המעצב הגרפי הינו בעל הידע המתאים לעיצוב נכון של המסרים המילוליים של החברה והתאמתם לסגנון הייחודי של האתר.
במקום להשתמש בתבנית מונוטונית ואחידה המשמשת אתרים רבים ברחבי העולם כולו, המעצב הגרפי מתאים ללקוח את האתר שלו על פי הצרכים המאפיינים אותו. אלו יכולים להיות צבעים מסוימים המתאימים לתחום בו הלקוח עוסק, צורות המאפיינות את התחום, אימג'ים מהתחום המוכרים לגולשים, שיבוץ נכון של קוביית מילוי הפרטים של הגולש, המיקומים של הכותרות והטקסטים, העיטורים ולמעשה כל אלמנט חיוני וחשוב באתר. באמצעות המעצב הגרפי תוכלו למשוך אליכם מספר עצום של לקוחות.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר