חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

שירותי מחשוב כחלק מעולם העסקים והאינטרנט

הטכנולוגיה המתפתחת בצעדי ענק במיוחד בתחום המחשוב, הפכה את מאגרי הנתונים לנגישים יותר וידידותיים יותר למשתמש. לכל אדם וילד יש מחשב אישי בבית, ומחשב בעבודה. היום הכל נעשה על גבי המחשב, בחיים האישים וגם בעסקים.

סכנות בתחום המחשוב והאינטרנט

הצורך הבסיסי של מחשוב לצורכי עבודה הביא עמו לא מעט סכנות בתחום, היום כמעט לכל עסק יש אתר אינטרנט, המכיל בסיס נתונים, בתוך בסיס הנתונים למעשה קיים מאגר מידע לא קטן המכיל פרטים של לקוחות ועסקאות שונות. התלות שלנו באתרי אינטרנט ומחשבים בכלל, הפכה להיות מסוכנת עקב גורמים המחפשים את הדרכים לגנוב את המידע בעסק שלך על מנת לגבור עליך בתחרות מול העסק.

יש לא מעט מקרים של בעלי עסקים שהגיעו למצב של פשיטת רגל עקב גניבת מאגרי מידע, ושיתוק מערכות המחשוב, אך גם בתחום האינטרנט יש לא מעט סכנות.

בעלי מקצוע שכל מטרתם הוא להפיל את האתר שלך או לפרסם מידע פוגעני, לא מוסרי וזדוני בשימך באתר שלך.

פתרונות מחושב מתואמים לעסק

לשמחתנו, קם מערך שלם של חברות הנלחמות בתופעה זו, חברות שירותי מחשוב, המעניקות לעסק שלך הגנה מלאה בעזרת פתרונות מחשוב מתקדמים המגנים הן על האתר והן על מערכות המחשוב בעסק. חברות אלו מתאימות את פתרונות המחשוב לפי הקיפו הנוכחי תוך כדי ראיה לטווח הרחוק ושינויים הצפויים בעסק, כגון הרחבה וגדילה לנישות אחרות.

היום מערך הפתרונות הוא מגוון ורחב, וניתן להתאים לכל עסק באופן פרטני על פי הצרכים שלו. פתרונות אלו כוללים: גיבוי אוטומטי של המידע, מעבר לתחום של מחשוב ענן, טיפול במסד הנתונים של אתר האינטרנט, אבטחת מידע, ועוד נושאים רבים.

מה זה מחשוב ענן?

לכל אחד יש FACEBOOK, או דואר אלקטרוני כגון GMAIL, ובכן אלו הם שירותי ענן, כלומר ניתן להתחבר למאגרי המידע שלכם מכל מחשב על ידי סיסמא, לשנות, להוסיף למחוק וכדומה. כל זה נעשה מרחוק, נשמר על ידי שרתים חיצוניים מגובה מקודד ומוצפן.

בחיים הפרטים כבר כולנו משתמשים בשירותי ענן, מעלים תמונות לאינסטגרם, מעלים מידע לפייסבוק. אך גם בתחום העסקים שירותי ענן נמצאו כיעילים יותר בגלל החיסכון בציוד יקר, הקלות של הוספת משתמשים חדשים, או חסימת גישה לגורמים לא רלוונטיים.

חברות של שירותי מחושב למעשה נועדו לעסקים קטנים וגדולים שאינם מעוניינים להעסיק אנשי מחשוב כחלק ממערך העובדים, חברות שירותי מחושב מעניקות שירות איכותי ומקצועי, תמיכה טלפונית 24 שעות, 7 ימים בשבוע, ושירות של שדרוגים, רכישת ציוד חדש, תכנון פרויקטים ועוד. כל השירותים הנ"ל ניתנים תמורת תשלום שנתי המחולק ל 12 תשלומים הנפרשים לאורך כל זמן השירות השנתי.

אז במקום לדאוג לאתר האינטרנט של החברה, באגים ובעיות בלתי צפיות תנו לאנשי מקצוע מיומנים לטפל לכם באתר האינטרנט, באבטחה שלו, ואתם תדאגו רק לשווק את העסק שלכם, ולגרום לו להצליח ולגדול.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר