חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

תוכנת CRM

כל בעל עסק יודע שיש קשיים רבים שכרוכים בניהולו של עסק. מימון של העסק ממקורות שונים ולפעמים ישנן תקופות קשות בכל מה שקשור להתנהלות הפיננסית ולמימון, עבודה מול ספקים, קבלת סחורה ותשלומים, משקיעים שצריך לעיתים, ניהול עובדים שגם הוא פרויקט בפני עצמו וכו'. אך כל בעל עסק יודע שעסק קם ונופל על הלקוחות שלו. הלקוחות הם החמצן של העסק וכשיש חמצן אז הכול עובד וכשאין או שיורדת כמות החמצן הכול קורס בבת אחת, ולכן מערכת שתנהל את הלקוחות היא מערכת שקריטית לכל עסק. בעבר הכול היה מתנהל בעל פה או בכתב יד אך היום ישנה תוכנת CRM שמרכזת ומנהלת את כל המידע על הלקוחות.

מהי ולמה צריך אותה?

נניח שלקוח מסוים ביצוע רכישה של שירות או מוצר לפני מספר חודשים, ושהו לקוח שיש איתו פוטנציאל לעוד מכירות. איך ניתן יהיה להגיע לפרטי יצירת הקשר שלו בכדי לנסות לדחוף עוד עסקאות מולו? איך אפשר לדעת מהו המחיר שהוא קיבל בעסקה הקודמת? איך אפשר לדעת מה המוצרים שהוא קנה וכמה מוצרים הוא קנה? את כל אלו ועוד עושה תוכנת CRM תוכנה שכל הפרטים שמוזנים אליה נשמרים וכך ניתן לעקוב אחרי הנתונים האלו. הכוונה היא לא לתוכנה ספציפית אלא לאחת מהמערכות שקיימות בשוק, תוכנה שהיא בגדר חובה לכל עסק קטן כגדול.

מה היא עושה בפועל?

בפועל המערכת הזו קודם כל שומרת את כל נתוני הבסיס של הלקוחות מה שמתחיל בתחום העסק, מי הוא איש הקשר, מה היא כתובת המייל, מה הטלפון של אנשי הקשר וכדומה, וכמובן מה היה בהתקשרות האחרונה. החוכמה של מערכות כאלו היא שהן יודעות לקטלג את הלקוחות, מה שאומר שניתן להגדיר שרוצים לראות עכשיו מי הם הלקוחות שבשנה שעברה ביצעו רכישות באיקס כסף וכדומה. בסופו של דבר היא מסייעת לעשות פרסונליזציה לכל לקוח ולקוח, וכך ניתן למקד את הפרסום ללקוח מסוים או לקבוצה של לקוחות וניתן לדעת על כל אחד כל מה שתועד ולעשות שימוש במידע הזה בצורה נכונה.

מערכת בענן

היום הכול כמעט נמצא ברשת האינטרנט מה שאומר שלא צריך יותר לשמור את הכול על המחשב ומה שאומר בהקשר הזה שישנן תוכנות או מערכות CRM שאינן תלויות מכשיר אלא קיימות בענן. הכוונה בענן היא לרשת האינטרנט מה שאומר שניתן לגשת למערכות הללו מכל מכשיר שיש לו חיבור לאינטרנט ואין צורך להיות צמוד למכשיר ספציפי. הדבר מייעל מאוד את העבודה מכיוון שניתן גם לתת הרשאה למספר עובדים על המערכת, וכל אחד ממקומו הוא יכול להיכנס למערכת ולעשות את העבודה שלו ואת כל מה שהוא צריך וכל שאר המאושרים במערכת יכולים לראות את השינויים מספר שניות לאחר שהם עודכנו במערכת.

הכתבה נכתבה על ידי BIZMO מערכת CRM משוכללת

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר