חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

5 דברים שחייבים לבדוק כשבונים אתר לעסק


החלטתם שהגיע הזמן להתקדם ולבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם , כל הכבוד , עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

נכנסתם לגוגל , הקשתם " בניית אתרים" והלכתם לאיבוד… כל כך הרבה מתחרים , כל כך הרבה פלטפורמות ומערכות לבניית אתרים חינם, איך בוחרים את המערכת הנכונה ביותר עבורי ומה עלי לבדוק לפני שאני בונה אתר אינטרנט לעסק?

5 דברים שחייבים לבדוק כשבונים אתר לעסק

1. מערכת ניהול – דבר ראשון חובה שתהיה לכם גישה לממשק הניהול של אתר האינטרנט שלכם , על מנת שתוכלו לעדכן אותו באופן שוטף ולא תהפכו למסחטת כספים ותידרשו לשלם סכום נוסף עבור כל עידכון.
מערכות בניית האתרים של היום כוללות ממשק ידידותי מאוד לניהול האתר, כך שאל תתפשרו ותידרשו לקבל שם וסיסמא לכניסה לניהול האתר שלכם.

2. מערכת רספונסיבית – אחד מהפרמטרים החשובים ביותר לאינדוקס אתר האינטרנט שלכם בגוגל הוא התאמת האתר שלכם לתצוגה בסמארטפונים וטאבלטים , עם שימוש הולך וגובר במכשירים עם צגים בגדלים שונים , אתר רספונסיבי זה חובה ולא "תוספת אפשרית" , לכן אל תתפשרו ותדרשו מערכת רספונסיבית ולא 2 גרסאות שונות לאתר.
זכרו שמעל 70% מהתעבורה ברשת מגיעה משימוש בסמארטפונים וטאבלטים.

3. חיבור דומיין אישי – בשנים האחרונות הושקו הרבה מאוד מערכות המאפשרות בניית אתר "חינם" , גרסאת החינם של מערכות אלה הוא אתר "מסורס" ומוגבל , ובדרך כלל לא מאפשרות חיבור דומיין אישי , דומיין אישי הוא חובה על מנת למתג את העסק שלכם ולקדם אותו בגוגל בצורה מיטבית , את תתפשרו על דומיין גנרי או תת דומיין , דרשו לחבר את האתר שלכם לדומיין אישי.

4. אתר ללא פרסומות – אם במערכות לבניית אתר חינם עסקינן, רובן משאירות חותם באתרים החינמיים שלהם והאתר מפוצץ בבאנרים ופירסומות , אתר רציני לשימוש מסחרי חייב להיות נקי מפרסומות ובאנרים הצועקים " זהו אתר שנבנה בחינם" , אל תתפשר , תשקיע בעסק שלך ותדרוש אתר ללא פירסומות.

5. הדרכה וניהול שוטף – הטכנולוגיה של היום מציעה ממשק קל ופשוט לניהול האתר שלכם , על מנת שתוכלו לעדכן אותו באופן שוטף ויומיומי , להוסיף תכנים , מוצרים חדשים , מאמרים ומבצעים , אל תתפשרו על מערכת מיושנת ומסורבלת , תדרשו מערכת הכוללת מרכז הדרכה שיאפשר לכם לשלוט במערכת בעצמכם ולנהל את האתר.

לחצו על הקישור הבא למידע נוסף על מערכות לבניית אתרים

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר