חברת קידום אתרים
לקידום האתר צרו איתנו קשר 03-5583657
 

שיווק באינטרנט בשנת 2017 – כיצד עושים זאת נכון?

בשנים שקדמו לפריצת האינטרנט לחיינו, אופן השיווק על ידי חברות ובתי עסק בארץ וברחבי העולם נעשה לרוב באמצעות אמצעי ההפצה והתקשורת השונים שהיו קיימים: מודעות בעיתונים, פרסומות בערוצי הטלוויזיה, הופעה על שלטי חוצות, חלוקת פליירים, שיווק ברדיו ועוד.

בשנים האחרונות האינטרנט תפס תאוצה ותופס חלק נכבד מחיי היומיום של כולנו. אנו משקיעים את מרבית היום באתרים חברתיים, צפייה בסרטונים, רכישת מוצרים, חיפוש אנשי מקצוע,ייעוץ ועוד וכל זאת נעשה דרך האתרים שהאינטרנט מציע לנו.

עקב כך, חלה עליה משמעותית בשימוש האינטרנט ככלי שיווקי יעיל ביותר לבתי עסק וחברות המעוניינות להתפרסם ולשגשג. יתרה מכך, בית עסק או חברה המעוניינת להישאר בעניינים ולא להשתרך מאחור תפעל לפרסומה דרך השיווק באינטרנט.

כיום בשנת 2017 נהוג לקדם חברות ועסקים שונים באמצעות שלושת האמצעים האינטרנטיים הבאים:

קידום אורגני

קידום אורגני הינו אחד מבין הכלים המוכרים לשיווק באינטרנט באמצעות קידום אתרים של בתי עסק שונים אשר אינו מצריך תשלום למנועי החיפוש. בית עסק המעוניין להתפרסם בשוק הדיגיטלי יכול להקים אתר בו הוא מפרט על מידע אודות הפריטים והשירותים שהוא מספק.

כאשר אדם רוצה לרכוש פריט או שירות מסוים, הוא מקליד בשורת החיפוש את המילים אשר יתנו לו את התוצאות הטובות ביותר. ניתן לקרוא למילים אלו "מילות מפתח". עקרון הקידום האורגני הוא בכתיבת תוכן איכותי ובשילוב מילות המפתח. אופן דירוג התכנים ייעשה לפי איכות התכנים וטיב הטמעת מילות המפתח בהן.

דירוג גבוה של תכני האתר משמעותו עליה בדירוג תוצאות החיפוש. לשם כך חשובה לא רק האיכות, אלא הכמות של כתיבת התכנים. עקב כך, הדבר עלול לקחת זמן עד לשגשוג ופרסום האתר, ולכן יש להתאזר בסובלנות ולהמשיך לכתוב תכנים באופן קבוע אשר יובילו לעליה בפרסום בית העסק.

שיווק באינטרנט דרך קידום אתרים אורגני מומלץ לבתי עסק בתחילת דרכם המעוניינים להתפתח באופן הדרגתי ואיכותי. לאור העובדה כי כלי קידומי זה הוא חינמי, ניתן להעלות כמות גדולה של תכנים איכותיים יסייעו לפרסום האתר ולאחר תקופה מסוימת, האתר עשוי מאוד להופיע בראשית תוצאות החיפוש השונות.

קידום ממומן

לעומת קידום האורגני, קידום ממומן מצריך תשלום למנועי החיפוש ובראשם כמובן גוגל וזאת על מנת שהאתר הרצוי יופיע בראשית תוצאות החיפוש. ככל שנשקיע יותר כסף בקידום הממומן כך האתר יופיע במקומות הראשונים – "לכל המרבה במחיר".

היתרון בשיווק באינטרנט על ידי קידום ממומן הוא ברצונם של חברות גדולות ורווחיות להישאר בראש הפירמידה, כך שנרצה לרכוש מוצר מסוים הקיים במילות החיפוש, האתר שלהן יהיה בתחילת העמוד הראשון. לבתי עסק מתחילים, כלי שיווקי זה לרוב אינו מומלץ, כשם שעומד לרשותם תקציב מוגבל ואין ביכולתם לשלם כמות מספיקה של כסף על מנת להישאר בתחרות הפרסום.

רשתות חברתיות

מרבית האוכלוסייה העולמית מבלה חלק נכבד מזמנה בגלישה בפייסבוק, אשר נחשב לרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. עקב כך, חברות רבות ובתי עסק החליטו להקים עמוד בפייסבוק המפרט על שירותי ומוצרי החברה. בעמוד הנוכחי ניתן לכתוב "פוסטים" רבים (בדומה לתכני קידום אתרים) המעניקים מידע אודות החברה והמוצרים או השירותים אשר היא מספקת.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר